• Bayrampaşa - İstanbul
  • info@3kmetalmarket.com.tr

Nikel Alüminyum Bronz

Nikel, alüminyum bronz 5-11 oranında alüminyum, hem de güç için demir ve nikel ilaveleri içerir. Yüksek mukavemet bronz sonuçlarının alüminyum içeriğini arttırmak. Bu nikel alüminyum bronz alaşımları burçlar için kullanılan, yataklar, tabaklar ve hidrolik valf bileşenlerini giyerler. Nikel alüminyum bronz çubuk, boru ve levha formları mevcuttur.

Nikel Alüminyum Bronz Uygulamaları
Nikel alüminyum bronz alaşımları çeşitli tür iniş takımı burç ve rulmanlar gibi endüstriyel uygulamalar için popüler bir seçimdir uzay sanayisi, pervane göbekleri, yüzükler ve donanım için denizcilik sektörünün, dikey pompa sütunlar için bir boru, yangınla mücadele ve yangın için söndürme sistemleri ve deniz suyu terfi pompaları petrol ve gaz endüstrisi, hafriyat donanımları, yanı sıra diğer birçok uygulama için hidrolik burçlar. Bu zaten yönlü alüminyum bronz alaşımların aşınma direncini arttırır nikel ilave spesifik kaynaklanmaktadır. Demir bir gren inceltici olarak görev yapar ve mükemmel yumuşaklık ve tokluk azaltmaksızın gerilme mukavemetini arttırır.

Thumb

Silikon Alüminyum Bronz

Ücretsiz İşleme Pirinç
Silisyum alüminyum bronz, alüminyum bronz yüksek mekanik özelliklere sahip silikon kendinden yağlama birleştirir. Özellikler izin nerede bazen C63000 nikel alüminyum bronz yerine kullanılır. C64200 silikon alüminyum bronz serbest işleme ve iyi bir anti-incitici ve anti-ele geçirmek özelliklere sahiptir.

Silikon Alüminyum Bronz Uygulamaları
Silikon alüminyum bronz Popüler uygulamalar dişli parçaları, dikme burçlar, kaya bit taşıyan burçlar, supap kılavuzları, emniyet kemeri meclisleri, kutup hat donanım, vana ve pompa parçaları, kamlar, kancalar, dövme işlenmiş bileşenleri, ve daha birçok iniş vardır. Havacılık, petrol ve gaz, otomotiv, elektrik, deniz, ve diğerleri gibi Sektörler tüm silikon alüminyum bronz kullanmaktadır.

Thumb

Silikon Bronz

Silikon Bronz
Silikon bronz genellikle yüzde 96 bakırdan oluşan düşük kurşun pirinç alaşımı olduğunu. Geri kalan silikon ve manganez, kalay, demir ya da çinko gibi diğer alaşımlar çeşitli yapılabilir. Silikon Bronz sıvı ve kimyasal batık bile yüzey ve üstün korozyona dayanıklı özelliklere çekici, kolay dökme yeteneği ile tanınıyor. Silikon Bronz aslen kimya endüstrisi için geliştirdiği ancak daha sonra onun iyi döküm özellikleri nedeniyle genişletildi.

Silikon Bronz Uygulamaları
Silikon bronz teklifler mükemmel yatak ve yük özellikleri için silikon kendinden yağlama ile birlikte gücünü ekledi. Silikon bronz havacılık endüstrisi için özel kafesleri, yuvarlanma ve ara taşıyan için kullanıldığında özellikle yararlıdır.

Silikon Bronz Ürün Örnekleri
AMS 4616 kolaylıkla rulman kafesler içine işlenmiş özel bir yüksek mukavemetli silikon bronz olduğunu. C65620 bu ek demir içeriği kolay makine yeteneği gücü ekledi sağlar. AMS 4616 Tüm malzeme DFARS uyumlu ve mikro-yapıları ile birlikte olduğunu. Tüm popüler ebatlar stoklarımızda mevcuttur.

Thumb

Nikel Silikon Bronz

Nikel Gümüş Bronz

Nikel Gümüş Bronz Nikel gümüş bronz bakır, kalay, kurşun, nikel ve çinko ihtiva alaşımlar vardır. Nikel gümüş bronz gücü ve iyi korozyon direnci düşük veya orta derecede vardır ve onların gümüş parlaklık için adlandırılır. Onlar yiyecek ve içecek işleme ekipmanları, dekoratif donanım, elektrolitik masa gereçleri, Optik ve fotografik gereçleri ve müzik aletleri kullanılmaktadır.

Nikel Kalay Bronz

Biz kurşunlu, nikel dişli ve "spinodal" bronz olmak üzere, Nikel kalay bronz sunuyoruz. Ortak uygulamalar solucan jantlar, solucan dişliler, kamlar, pompa gövdeleri, ve daha fazlasını içerir. Burada bizim nikel kalay bronz tüm ürünleri bir göz atın!

Alüminyum Bronz

Alüminyum Bronz Alüminyum bronz alaşımları yüksek mukavemet ve mükemmel korozyon ve aşınma direnci kendi kombinasyonu için kullanılır. C95400 alüminyum bronz, yüksek mukavemet özellikleri ve mükemmel direnç aşınma ve korozyon ile popüler dökme alüminyum bronz olduğunu. Bu alaşım dökme şekilde temin edilir, ancak bu daha çok uygulamalar için mekanik özelliklerini geliştirmek için ısı ile muamele edilmiş olabilir. Alüminyum Bronz Uygulamaları Alüminyum bronz alaşımları deniz suyu, ekşi maden suları, oksitleyici olmayan asitler ve endüstriyel proses sıvıları işlemek için deniz donanım, miller, ve pompa ve vana bileşenleri kullanılmaktadır. Onlar da bu tür ağır kol yatakları ve takım tezgahı yolları gibi uygulamalarda kullanılır. Alüminyum bronz döküm olağanüstü korozyon direnci, yüksek mukavemet, tokluk var, ve aşınma direnci. Değil onların iyi döküm ve kaynak özelliklerinin söz.

Kurşunlu Bronz

Alaşımların kurşunlu bronz grubunun ana işlevi işlenebilirliği iyileştirmektir. Bunlar korozyona ve aşınmaya ve uzun hizmet ömrü yolundaki direniş için bilinir. Ortak uygulamalar tel ve kablo, elektrik fiş tipi konektörler, kapı kolları, vida ve somun, korozyon burçlar için konnektörleri, haddehane yatakları, ve daha birçok içerir.

Fosfor Bronz

Fosfor bronz veya kalay bronz, bakır, kalay ve fosfor karışımı içeren bir bronz alaşımlı olduğunu. Fosfor Bronz Alaşımlarının Nitelikleri Onlar mükemmel bahar kaliteleri, yüksek yorulma dayanımı, mükemmel şekillendirilebilirlik ve yüksek korozyon direnci olması nedeniyle fosfor bronz alaşımları öncelikle elektrik ürünleri kullanılmaktadır. kalay eklenmesi, alaşımın aşınma direncini ve gücünü arttırır. fosfor alaşımı aşınma direnci ve sertlik artar. Fosfor bronz C544 sanayi sunduğu en güzel yatak alaşımları biridir. Fosfor bronz levha, şerit, plaka, tel, çubuk ve bar mevcuttur. Diğer Uygulamalar Diğer kullanımlar korozyona dayanıklı körükleri, diyafram, bahar contalar, burçlar, yataklar, miller, dişliler, itme pullar ve vana parçaları bulunmaktadır.

Manganez Bronz

Manganez bronz küçük ele geçirmek anti-kayganlık için manganez, demir ve alüminyum artı kurşun eklemeler, ve yapıştırma içerir. Alüminyum bronz gibi, onlar mükemmel korozyon direnci ile yüksek mukavemet birleştirir. Manganez bronz yataklar, ağır yükler altında yüksek hızlarda çalışır, ancak yüksek şaft sertliği ve aşındırıcı olmayan bir çalışma koşullarını gerektirebilir. manganez bronz çeşitli havacılık, raptiye, deniz, petrol ve doğal gaz Sanayii popüler bir seçimdir. Bu sektörlerde Tipik uygulamalar makine parçaları, yataklar, burçlar, dişliler ve kurşun vida somunları, iniş takımları parçaları, payanda burçlar dahil vida.

Kalay Bronz

Tin başlıca işlevi bu bronz alaşımları güçlendirmektir. Kalay bronz güçlü ve sert ve çok yüksek yumuşaklığa sahiptir. Bu özelliklerin birleşimi onlara yüksek yük taşıma kapasitesi, iyi aşınma direnci ve vurma dayanma yeteneği verir. alaşımlar deniz suyu ve tuz çözeltisi içinde korozyon direnci için belirtilmiştir. Yaygın endüstriyel uygulamalar 550 F kullanılan parçaları dahil, dişliler, burçlar, yataklar, pompa çarkları ve çok daha fazlası.