• Bayrampaşa - İstanbul
  • info@3kmetalmarket.com.tr

Kırmızı Pirinç

Kırmızı pirinç sıhhi tesisat sanayi ve ticari su borusu uygulamaları için tüm metallerin en dayanıklı olanıdır. En yüksek bakır Pirinçler için bilinen çinkosuzlaşmaya ve mevsim çatlama direnci için mükemmel bir yerdir. Gibi (aynı zamanda DZR veya DR Alaşımlar olarak da bilinir) dezinfikasyon Dirençli Alaşımlar Kırmızı Pirinç C352 kalkanda meydana gelen zayıflamadır yol açar ve çatlama arsenik küçük bir miktar olan sonunda sıhhi tesisat ürünleri çinko liç gelen klorlu su önlemek için alaşım eklenen vardır sıhhi tesisat ürünleri.

Kırmızı pirinç de içilebilir suların her türlü büyük korozyon direnci sunar ve orta güç ve bahar özelliklerinin iyi tutulmasını beri yeraltı hizmet hatları için belirtilir.

  • Kırmızı Pirinç Uygulamaları
    1. Ticari sıhhi tesisat ve OEM uygulamalarında su taşıma parçaları ve meme içine fromed.
    2. Düşük maliyetli taşıyıcı malzemeler.

Thumb

Sarı Pirinç Alaşım

NBM Metaller C26000 (Kartuş Pirinç), C27000, C27200 ve C27400 sarı pirinç taşır. Bu Pirinçler, nispeten iyi korozyon direncine sahip gücü orta derecede yüksek ve bazı formlarda, çok iyi süneklik var.

Bunlar çubuk, bar, sac, levha ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok formları mevcuttur. Biz bizim state-of-the-art ekipman özelliklerine malzeme kesim sağlayarak gereksiz işleme ortadan kaldırır.

Thumb

Kurşunlu Pirinç

Kurşun korozyona gücünü ve direncini artırarak yanı sıra pirinç işlenebilirliğini artırır. kurşun ilavesi de basınç sızdırmazlığı sağlamak için büzülme gözenekleri kapatır.

Pirinçler kurşun içeriğinde kadar 3,5 artışla içerebilir ve düşük, orta ya da yüksek kurşunlu olarak sınıflandırılır. Kurşunlu pirinç vida, vana, bağlantı parçaları, yataklar, özel bağlantı elemanları, mimari donanım ve genel amaçlı makine parçaları yapmak için kullanılabilir.

Thumb

Deniz Pirinç

Deniz pirinç, klasik deniz, yüksek mukavemetli ve yüzde 60 bakır, .75 yüzde kalay ve 39,2 yüzde çinko içeren korozyona dayanıklı alaşım olduğunu. Bu yaygın, güçlü, korozif dayanıklı ve sert malzeme gerektiren yerlerde deniz yapımında kullanılan tuz ve tatlı su uygulamaları için uygundur. Deniz pirinç pervane milleri, deniz donanım, dekoratif armatürler, şaft donanımı, pervane milleri kullanılan ve tokalar çevirmek olduğunu. Böyle kaynak çubukları, kondansatör plakaları, yapısal kullanımlar, vana gövde, topları, eşanjör boruları, uçak bağlantı aracı varil, ölür, golf topları ve daha birçok gibi birçok endüstriyel uygulamalar da vardır.

Ücretsiz İşleme Pirinç

C36000 (ücretsiz işleme) pirinç sadece bakır kendisi ikinci Kuzey ve Güney Amerika Piyasaları hem kullanılan çok yönlü ve yaygın olarak kullanılan bakır alaşımlı çubuk stok olduğunu! Bu vida makinesi ürünleri çeşitli yapmak için kullanılır. Bu yüzde 100 işlenebilirlik malzemesinin temel yapısı ve kurşun, birkaç yüzde arasındaki uygun bir etkileşimden kaynaklanıyor var. Sonuç iyi mühendislik özellikleri ve yeteneği son derece düşük maliyetle işlenecek olan bir alaşımdır.